Aktualne oferty pracy

ELEKTRYK

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. zatrudnią w zakładzie w Głuchołazach elektryka.

  1. Zakres obowiązków
    • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
    • usuwanie wszelkich awarii i usterek na maszynach przy urządzeniach elektrycznych,
    • dokładna kontrola organoleptyczna urządzeń elektrycznych
  2. Wymagania
    • wykształcenie min. zawodowe - elektryk,
    • uprawnienia "E",
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym
    • Oferujemy
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
      • możliwość rozwoju i szkoleń
    • Osoby zainteresowanie i spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt na adres e-mail: marta.kluczewska@gzp.com.pl podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

      W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez GZP. Sp. z o.o. w Głuchołazach, w celu realizacji procesu rekrutacji".

      Przed wysłaniem CV i dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z klauzulą informacyjną - LINK - wskazującą zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych w procesie rekreutacji.

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. zatrudnią w zakładzie w Niedomicach pracownika działu handlowego.

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżąca współpraca.
    • Rozwijanie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy na podległym terenie
    • Aktywna sprzedaż.
    • Prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych.
    • Realizowanie planów sprzedaży oraz polityki cenowej produktów.
    • Dbałość i utrzymanie u obsługiwanych klientów stałego, optymalnego zapasu produktów.
    • Realizacja akcji promocyjnych u obsługiwanych klientów.
    • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG.
    • Umiejętności budowania relacji, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych.
    • Zorientowanie na wynik.
    • Wysoki stopień kultury osobistej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność planowania i przestrzegania planu działania; dobrej organizacji pracy własnej.
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  3. Oferujemy
    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń.
    • Szkolenia produktowe.
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
  4. Osoby zainteresowanie i spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt na adres e-mail: aneta.michalowska@gzp.com.pl wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości.

OPERATOR PRZETWÓRSTWA

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. zatrudnią w zakładzie w Niedomicach operatora przetwórstwa.

    • obsługa i nadzorowanie maszyn do produkcji i pakowania chusteczek, ręczników papierowych oraz papieru toaletowego,
    • kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym,
    • dbanie o stan techniczny linii produkcyjnej,
    • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.
    • wykształcenie min. zawodowe,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym.
    • możliwość awansu.
  4. Osoby zainteresowanie i spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt na adres e-mail: aneta.michalowska@gzp.com.pl